Activă DOLJ

EMMA HOPE DENT S.R.L.

CUI
41879447
Reg. Comerț
J16/2881/2019
Înregistrată
11.11.2019
Sediu social JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. ŞTEFAN VELOVAN, NR.1, BL.B1, SC.1, AP.15
51.18
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 11.11.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
363.595 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
86.968 RON
▼ 31% vs 2024
Capitaluri proprii
231.045 RON
▲ 60% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

075 k149 k224 k298 k373 k2021 · Cifră de afaceri: 251.091 RON2022 · Cifră de afaceri: 309.050 RON2023 · Cifră de afaceri: 314.237 RON2024 · Cifră de afaceri: 372.757 RON2025 · Cifră de afaceri: 363.595 RON2021 · Profit: 66.694 RON2022 · Profit: 96.606 RON2023 · Profit: 84.001 RON2024 · Profit: 126.133 RON2025 · Profit: 86.968 RON2021 · Datorii: 4.554 RON2022 · Datorii: 16.489 RON2023 · Datorii: 38.611 RON2024 · Datorii: 10.711 RON2025 · Datorii: 5.899 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EMMA HOPE DENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 363.595 RON în 2025, cu un profit net de 86.968 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 363.595 372.757 314.237 309.050 251.091
Profit net 86.968 126.133 84.001 96.606 66.694
Capitaluri proprii 231.045 144.077 17.944 183.944 87.337
Active totale 236.944 154.788 56.555 200.433 91.891
Datorii totale 5.899 10.711 38.611 16.489 4.554
Număr mediu salariați 3 2 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

51.18
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.