Activă ILFOV

JASMINE STYLE BY SMV S.R.L.

CUI
41874687
Reg. Comerț
J2024000370237
Înregistrată
08.11.2019
Sediu social JUD. ILFOV, SAT BERCENI COM. BERCENI, STR. CAZANULUI, NR.81C, cod poștal 77020
-114.10
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 08.11.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
79.795 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
4.471 RON
Capitaluri proprii
-46.646 RON
▲ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

016 k32 k48 k64 k81 k2021 · Cifră de afaceri: 52.525 RON2022 · Cifră de afaceri: 51.616 RON2023 · Cifră de afaceri: 66.031 RON2024 · Cifră de afaceri: 80.560 RON2025 · Cifră de afaceri: 79.795 RON2021 · Profit: 5.870 RON2022 · Profit: 7.724 RON2023 · Profit: 16.253 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 4.471 RON2021 · Datorii: 48.411 RON2022 · Datorii: 48.007 RON2023 · Datorii: 48.724 RON2024 · Datorii: 55.378 RON2025 · Datorii: 48.957 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

JASMINE STYLE BY SMV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 79.795 RON în 2025, cu un profit net de 4.471 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 79.795 80.560 66.031 51.616 52.525
Profit net 4.471 0 16.253 7.724 5.870
Capitaluri proprii -46.646 -51.117 -4.565 -20.818 -28.542
Active totale 2.311 4.261 44.159 27.189 19.869
Datorii totale 48.957 55.378 48.724 48.007 48.411
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-114.10
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.