Activă Plătitor TVA ILFOV

DEMY CONSULTING S.R.L.

CUI
41846989
Reg. Comerț
J23/4880/2019
Înregistrată
01.11.2019
Sediu social JUD. ILFOV, SAT SĂFTICA COM. BALOTEŞTI, STR. ALEEA PRIMĂRIEI, NR.8, POD, CAMERA 1, cod poștal 77017
-0.83
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4110
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 01.11.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
470.531 RON
▼ 72% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-326.845 RON
▼ 115% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0462 k923 k1,4 mil1,8 mil2,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 810.660 RON2022 · Cifră de afaceri: 729.965 RON2023 · Cifră de afaceri: 375.439 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.656.537 RON2025 · Cifră de afaceri: 470.531 RON2021 · Profit: 610.937 RON2022 · Profit: 42.958 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 418.183 RON2022 · Datorii: 1.017.836 RON2023 · Datorii: 1.024.869 RON2024 · Datorii: 1.845.522 RON2025 · Datorii: 2.308.319 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DEMY CONSULTING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 470.531 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 470.531 1.656.537 375.439 729.965 810.660
Profit net 0 0 0 42.958 610.937
Capitaluri proprii -326.845 -151.902 -62.790 422.946 559.251
Active totale 2.090.210 1.802.356 1.055.406 1.462.782 988.934
Datorii totale 2.308.319 1.845.522 1.024.869 1.017.836 418.183
Număr mediu salariați 6 4 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

-0.83
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4110).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.