Activă BRAŞOV

LEE COMBI MR S.R.L.

CUI
41842960
Reg. Comerț
J2019003294082
Înregistrată
01.11.2019
Sediu social JUD. BRAŞOV, SAT TĂRLUNGENI COM. TĂRLUNGENI, STR. HORIA, NR.862A, BIROU 1, cod poștal 507220
48.06
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Săcele
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 01.11.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
350.350 RON
▲ 37% vs 2024
Profit net
95.791 RON
▲ 58% vs 2024
Capitaluri proprii
241.056 RON
▲ 44% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

070 k140 k210 k280 k350 k2021 · Cifră de afaceri: 114.395 RON2022 · Cifră de afaceri: 253.055 RON2023 · Cifră de afaceri: 275.080 RON2024 · Cifră de afaceri: 256.010 RON2025 · Cifră de afaceri: 350.350 RON2021 · Profit: 7.078 RON2022 · Profit: 87.270 RON2023 · Profit: 68.323 RON2024 · Profit: 60.739 RON2025 · Profit: 95.791 RON2021 · Datorii: 83.901 RON2022 · Datorii: 59.839 RON2023 · Datorii: 12.461 RON2024 · Datorii: 4.547 RON2025 · Datorii: 6.693 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LEE COMBI MR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 350.350 RON în 2025, cu un profit net de 95.791 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 350.350 256.010 275.080 253.055 114.395
Profit net 95.791 60.739 68.323 87.270 7.078
Capitaluri proprii 241.056 167.487 127.943 59.620 -27.650
Active totale 247.749 172.034 140.404 119.459 56.251
Datorii totale 6.693 4.547 12.461 59.839 83.901
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

48.06
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.