Activă ARAD

VALMI IANCAR S.R.L.

CUI
41833512
Reg. Comerț
J02/439/2024
Înregistrată
30.10.2019
Sediu social JUD. ARAD, MUN. ARAD, BLD. DECEBAL, NR.24, AP.7A, cod poștal 310124
-124.81
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 30.10.2019)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2022
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-37.428 RON
▼ 9% vs 2022
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

058 k116 k174 k231 k289 k2019 · Cifră de afaceri: 0 RON2020 · Cifră de afaceri: 289.208 RON2021 · Cifră de afaceri: 68.798 RON2022 · Cifră de afaceri: 875 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 193.308 RON2021 · Profit: 18.971 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 7.529 RON2020 · Datorii: 8.320 RON2021 · Datorii: 13.394 RON2022 · Datorii: 81.115 RON2023 · Datorii: 39.411 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VALMI IANCAR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 0 875 68.798 289.208 0
Profit net 0 0 18.971 193.308 0
Capitaluri proprii -37.428 -34.357 149.615 190.406 -2.902
Active totale 1.983 46.758 163.009 198.726 4.627
Datorii totale 39.411 81.115 13.394 8.320 7.529
Număr mediu salariați 0 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-124.81
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.