Activă Plătitor TVA BRAŞOV

METAL HAMMER BAU RESIDENCE S.R.L.

CUI
41829945
Reg. Comerț
J08/3989/2022
Înregistrată
30.10.2019
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. PARCUL MIC, NR.14, BL.13, SC.A, AP.19, cod poștal 500386
1.03
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 30.10.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
9.554 RON
▼ 84% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
1.785.048 RON
▼ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,4 mil4,7 mil7,1 mil9,4 mil12 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 60.502 RON2025 · Cifră de afaceri: 9.554 RON2021 · Profit: 4.285.501 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 9.266.142 RON2022 · Datorii: 11.379.980 RON2023 · Datorii: 11.646.023 RON2024 · Datorii: 11.776.904 RON2025 · Datorii: 11.628.899 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

METAL HAMMER BAU RESIDENCE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 9.554 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 9.554 60.502 0 0 0
Profit net 0 0 0 0 4.285.501
Capitaluri proprii 1.785.048 1.827.810 1.933.641 2.025.296 4.172.987
Active totale 13.413.947 13.604.714 13.579.664 13.405.276 13.439.129
Datorii totale 11.628.899 11.776.904 11.646.023 11.379.980 9.266.142
Număr mediu salariați 0 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.03
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.