Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CLOUD PROJECT SOFTWARE S.R.L.

CUI
41813230
Reg. Comerț
J40/14408/2019
Înregistrată
25.10.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ŞOS. BERCENI, NR.53, BL.130, SC.1, ET.5, AP.19, cod poștal 41911
-0.68
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6202
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 25.10.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-867 RON
▼ 72% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

029 k59 k88 k118 k147 k2021 · Cifră de afaceri: 113.958 RON2022 · Cifră de afaceri: 29.637 RON2023 · Cifră de afaceri: 19.883 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 110.295 RON2022 · Profit: 28.449 RON2023 · Profit: 16.204 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 3.804 RON2022 · Datorii: 147.365 RON2023 · Datorii: 108.508 RON2024 · Datorii: 11.589 RON2025 · Datorii: 10.529 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CLOUD PROJECT SOFTWARE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 19.883 29.637 113.958
Profit net 0 0 16.204 28.449 110.295
Capitaluri proprii -867 -503 44.893 28.689 157.444
Active totale 9.662 11.086 153.401 176.054 161.248
Datorii totale 10.529 11.589 108.508 147.365 3.804
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-0.68
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6202).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.