Activă IAŞI

CRISTI CAZĂRI S.R.L.

CUI
41809735
Reg. Comerț
J2019003320228
Înregistrată
24.10.2019
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. MITROPOLIT VARLAAM, NR.12A, PARTER, BL.C2, SC.A, AP.1
15.21
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 24.10.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
202.406 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
32.953 RON
▼ 29% vs 2024
Capitaluri proprii
76.461 RON
▲ 14% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

041 k83 k124 k165 k207 k2021 · Cifră de afaceri: 94.420 RON2022 · Cifră de afaceri: 146.235 RON2023 · Cifră de afaceri: 157.480 RON2024 · Cifră de afaceri: 206.844 RON2025 · Cifră de afaceri: 202.406 RON2021 · Profit: 7.929 RON2022 · Profit: 39.675 RON2023 · Profit: 18.890 RON2024 · Profit: 46.200 RON2025 · Profit: 32.953 RON2021 · Datorii: 17.658 RON2022 · Datorii: 7.335 RON2023 · Datorii: 8.112 RON2024 · Datorii: 12.943 RON2025 · Datorii: 13.434 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CRISTI CAZĂRI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 202.406 RON în 2025, cu un profit net de 32.953 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 202.406 206.844 157.480 146.235 94.420
Profit net 32.953 46.200 18.890 39.675 7.929
Capitaluri proprii 76.461 66.947 40.546 39.606 20.826
Active totale 89.895 79.890 48.658 46.901 38.444
Datorii totale 13.434 12.943 8.112 7.335 17.658
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

15.21
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.