Activă IALOMIŢA

TOM TOMA NICOLETA S.R.L.

CUI
41804185
Reg. Comerț
J21/693/2019
Înregistrată
23.10.2019
Sediu social JUD. IALOMIŢA, SAT SĂLCIOARA COM. SĂLCIOARA, STR. GOSPODARILOR, NR.25, cod poștal 927200
0.82
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 23.10.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
93.868 RON
▼ 3% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
2.387 RON
▼ 91% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

019 k39 k58 k77 k97 k2021 · Cifră de afaceri: 84.946 RON2022 · Cifră de afaceri: 77.979 RON2023 · Cifră de afaceri: 84.930 RON2024 · Cifră de afaceri: 96.598 RON2025 · Cifră de afaceri: 93.868 RON2021 · Profit: 25.232 RON2022 · Profit: 16.529 RON2023 · Profit: 10.022 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 6.993 RON2022 · Datorii: 14.692 RON2023 · Datorii: 5.011 RON2024 · Datorii: 22.504 RON2025 · Datorii: 20.075 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TOM TOMA NICOLETA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 93.868 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 93.868 96.598 84.930 77.979 84.946
Profit net 0 0 10.022 16.529 25.232
Capitaluri proprii 2.387 26.759 26.911 16.889 57.953
Active totale 22.462 49.263 31.922 31.581 64.946
Datorii totale 20.075 22.504 5.011 14.692 6.993
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

0.82
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.