Activă IAŞI

JUST KIDS EVENTS S.R.L.

CUI
41796686
Reg. Comerț
J2019003278220
Înregistrată
22.10.2019
Sediu social JUD. IAŞI, ORŞ. TÂRGU FRUMOS, STR. ŞTEFAN CEL MARE ŞI SFÂNT, NR.18A, CAMERA 2, cod poștal 705300
-25.36
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Târgu Frumos
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9329
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 22.10.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
108.571 RON
▼ 15% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-161.811 RON
▼ 51% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

038 k76 k114 k152 k189 k2021 · Cifră de afaceri: 16.651 RON2022 · Cifră de afaceri: 36.909 RON2023 · Cifră de afaceri: 106.374 RON2024 · Cifră de afaceri: 128.385 RON2025 · Cifră de afaceri: 108.571 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 31.973 RON2022 · Datorii: 85.067 RON2023 · Datorii: 133.148 RON2024 · Datorii: 149.314 RON2025 · Datorii: 189.382 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

JUST KIDS EVENTS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 108.571 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 108.571 128.385 106.374 36.909 16.651
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -161.811 -107.511 -86.320 -57.557 -15.630
Active totale 40.044 64.174 79.098 69.678 69.751
Datorii totale 189.382 149.314 133.148 85.067 31.973
Număr mediu salariați 1 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-25.36
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9329).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.