Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

RAGUSA IT SOLUTIONS S.R.L.

CUI
41796058
Reg. Comerț
J2021000191404
Înregistrată
22.10.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD UNIRII, NR.61, CAMERA 4, BL.F3, SC.4, ET.2, AP.208, cod poștal 30119
15.25
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6210
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 22.10.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
647.606 RON
▼ 28% vs 2024
Profit net
553.605 RON
▼ 30% vs 2024
Capitaluri proprii
553.845 RON
▼ 30% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0242 k483 k725 k966 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.208.102 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.193.514 RON2023 · Cifră de afaceri: 986.605 RON2024 · Cifră de afaceri: 898.382 RON2025 · Cifră de afaceri: 647.606 RON2021 · Profit: 1.147.308 RON2022 · Profit: 1.129.087 RON2023 · Profit: 811.130 RON2024 · Profit: 785.770 RON2025 · Profit: 553.605 RON2021 · Datorii: 243.743 RON2022 · Datorii: 988.474 RON2023 · Datorii: 327.702 RON2024 · Datorii: 1.203.723 RON2025 · Datorii: 193.980 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RAGUSA IT SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 647.606 RON în 2025, cu un profit net de 553.605 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 647.606 898.382 986.605 1.193.514 1.208.102
Profit net 553.605 785.770 811.130 1.129.087 1.147.308
Capitaluri proprii 553.845 786.010 1.170.457 1.129.327 1.147.548
Active totale 747.600 1.989.733 1.498.159 2.117.801 1.391.291
Datorii totale 193.980 1.203.723 327.702 988.474 243.743
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

15.25
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6210).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.