Activă Plătitor TVA DOLJ

BAKERY CON AMORE-168 S.R.L.

CUI
41794286
Reg. Comerț
J2019002741167
Înregistrată
22.10.2019
Sediu social JUD. DOLJ, SAT UNIREA COM. UNIREA, NR.2369, cod poștal 207595
-6.08
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Calafat
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 22.10.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
219.907 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-662.400 RON
▼ 37% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0288 k576 k863 k1,2 mil1,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 35.201 RON2022 · Cifră de afaceri: 144.927 RON2023 · Cifră de afaceri: 184.855 RON2024 · Cifră de afaceri: 231.182 RON2025 · Cifră de afaceri: 219.907 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 646.226 RON2022 · Datorii: 1.140.156 RON2023 · Datorii: 1.287.765 RON2024 · Datorii: 1.309.477 RON2025 · Datorii: 1.439.163 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BAKERY CON AMORE-168 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 219.907 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 219.907 231.182 184.855 144.927 35.201
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -662.400 -484.213 -405.449 -308.163 -198.855
Active totale 776.763 825.264 882.316 831.993 447.371
Datorii totale 1.439.163 1.309.477 1.287.765 1.140.156 646.226
Număr mediu salariați 2 2 1 2 1

Analiză de risc — insolvență

-6.08
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.