Activă SUCEAVA

MIM STYLE BARBER S.R.L.

CUI
41773569
Reg. Comerț
J2019001695333
Înregistrată
16.10.2019
Sediu social JUD. SUCEAVA, MUN. RĂDĂUŢI, STR. MIHAI BODNAR, NR.81, cod poștal 725400
11.61
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 16.10.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
52.030 RON
▲ 48% vs 2024
Profit net
6.860 RON
▲ 265% vs 2024
Capitaluri proprii
24.660 RON
▲ 39% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

013 k26 k40 k53 k66 k2021 · Cifră de afaceri: 58.220 RON2022 · Cifră de afaceri: 57.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 66.010 RON2024 · Cifră de afaceri: 35.207 RON2025 · Cifră de afaceri: 52.030 RON2021 · Profit: 45.710 RON2022 · Profit: 12.370 RON2023 · Profit: 3.271 RON2024 · Profit: 1.877 RON2025 · Profit: 6.860 RON2021 · Datorii: 1.320 RON2022 · Datorii: 8.422 RON2023 · Datorii: 7.383 RON2024 · Datorii: 6.283 RON2025 · Datorii: 6.229 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MIM STYLE BARBER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 52.030 RON în 2025, cu un profit net de 6.860 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 52.030 35.207 66.010 57.000 58.220
Profit net 6.860 1.877 3.271 12.370 45.710
Capitaluri proprii 24.660 17.758 15.881 12.610 52.972
Active totale 30.889 24.041 23.264 21.032 54.292
Datorii totale 6.229 6.283 7.383 8.422 1.320
Număr mediu salariați 0 0 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

11.61
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.