Activă GORJ

DEIUMIRICOM 014 S.R.L.

CUI
41773240
Reg. Comerț
J18/1254/2019
Înregistrată
16.10.2019
Sediu social JUD. GORJ, SAT FLOREŞTI COM. ŢÂNŢĂRENI, STR. MIHAI EMINESCU, NR.263, CAMERA NR. 1, cod poștal 217538
8.72
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Târgu Cărbuneşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 16.10.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
305.284 RON
▲ 7% vs 2024
Profit net
37.148 RON
Capitaluri proprii
852 RON
▲ 102% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

061 k122 k183 k244 k306 k2021 · Cifră de afaceri: 182.582 RON2022 · Cifră de afaceri: 258.333 RON2023 · Cifră de afaceri: 305.601 RON2024 · Cifră de afaceri: 284.020 RON2025 · Cifră de afaceri: 305.284 RON2021 · Profit: 7.748 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 37.148 RON2021 · Datorii: 67.229 RON2022 · Datorii: 110.032 RON2023 · Datorii: 113.093 RON2024 · Datorii: 107.652 RON2025 · Datorii: 42.416 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DEIUMIRICOM 014 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 305.284 RON în 2025, cu un profit net de 37.148 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 305.284 284.020 305.601 258.333 182.582
Profit net 37.148 0 0 0 7.748
Capitaluri proprii 852 -36.295 -7.135 7.111 16.352
Active totale 43.268 71.357 105.958 117.143 83.581
Datorii totale 42.416 107.652 113.093 110.032 67.229
Număr mediu salariați 2 2 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

8.72
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.