Activă BUZĂU

DVD TERMO REINVENT S.R.L.

CUI
41765167
Reg. Comerț
J10/1267/2019
Înregistrată
15.10.2019
Sediu social JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. ORIZONTULUI, NR.264
17.17
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4719
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 15.10.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
63.470 RON
▼ 67% vs 2024
Profit net
29.581 RON
▼ 9% vs 2024
Capitaluri proprii
255.616 RON
▼ 51% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k118 k177 k236 k295 k2021 · Cifră de afaceri: 295.435 RON2022 · Cifră de afaceri: 274.235 RON2023 · Cifră de afaceri: 248.830 RON2024 · Cifră de afaceri: 194.638 RON2025 · Cifră de afaceri: 63.470 RON2021 · Profit: 141.679 RON2022 · Profit: 86.181 RON2023 · Profit: 81.629 RON2024 · Profit: 32.391 RON2025 · Profit: 29.581 RON2021 · Datorii: 61.298 RON2022 · Datorii: 44.508 RON2023 · Datorii: 63.429 RON2024 · Datorii: 40.675 RON2025 · Datorii: 26.363 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DVD TERMO REINVENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 63.470 RON în 2025, cu un profit net de 29.581 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 63.470 194.638 248.830 274.235 295.435
Profit net 29.581 32.391 81.629 86.181 141.679
Capitaluri proprii 255.616 526.036 541.503 459.874 379.727
Active totale 281.979 566.711 604.932 504.382 441.025
Datorii totale 26.363 40.675 63.429 44.508 61.298
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

17.17
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4719).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.