Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

NEW CONFORT CITY S.R.L.

CUI
41753014
Reg. Comerț
J2019013588405
Înregistrată
10.10.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR GARA HERĂSTRĂU, NR.2C, ET.10, cod poștal 20334
3.85
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 10.10.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.007.669 RON
▼ 62% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
7.508.879 RON
▼ 20% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

07,4 mil15 mil22 mil30 mil37 mil2021 · Cifră de afaceri: 6.075.356 RON2022 · Cifră de afaceri: 36.913.647 RON2023 · Cifră de afaceri: 17.149.804 RON2024 · Cifră de afaceri: 5.280.300 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.007.669 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 7.337.972 RON2023 · Profit: 6.316.594 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 30.332.488 RON2022 · Datorii: 21.557.032 RON2023 · Datorii: 15.513.837 RON2024 · Datorii: 13.901.167 RON2025 · Datorii: 10.860.161 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NEW CONFORT CITY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.007.669 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.007.669 5.280.300 17.149.804 36.913.647 6.075.356
Profit net 0 0 6.316.594 7.337.972 0
Capitaluri proprii 7.508.879 9.408.047 9.152.379 2.835.785 -4.502.188
Active totale 20.748.227 23.308.018 24.666.216 24.392.817 25.830.300
Datorii totale 10.860.161 13.901.167 15.513.837 21.557.032 30.332.488
Număr mediu salariați 3 4 4 4 2

Analiză de risc — insolvență

3.85
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.