Activă GORJ

ANDICORILU BEAUTY S.R.L.

CUI
41750212
Reg. Comerț
J2019001238189
Înregistrată
10.10.2019
Sediu social JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, CAL. BUCUREŞTI, NR.64G, CAMERA NR. 1, BL.64G, SC.2, ET.4, AP.24
16.92
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 10.10.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
50.985 RON
▼ 30% vs 2024
Profit net
7.961 RON
▲ 114% vs 2024
Capitaluri proprii
35.414 RON
▼ 60% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

014 k29 k43 k58 k72 k2021 · Cifră de afaceri: 45.934 RON2022 · Cifră de afaceri: 54.889 RON2023 · Cifră de afaceri: 59.721 RON2024 · Cifră de afaceri: 72.445 RON2025 · Cifră de afaceri: 50.985 RON2021 · Profit: 32.816 RON2022 · Profit: 32.059 RON2023 · Profit: 5.782 RON2024 · Profit: 3.726 RON2025 · Profit: 7.961 RON2021 · Datorii: 5.458 RON2022 · Datorii: 358 RON2023 · Datorii: 3.517 RON2024 · Datorii: 3.950 RON2025 · Datorii: 4.117 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ANDICORILU BEAUTY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 50.985 RON în 2025, cu un profit net de 7.961 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 50.985 72.445 59.721 54.889 45.934
Profit net 7.961 3.726 5.782 32.059 32.816
Capitaluri proprii 35.414 87.453 83.726 77.945 45.885
Active totale 39.531 91.403 87.243 78.303 51.343
Datorii totale 4.117 3.950 3.517 358 5.458
Număr mediu salariați 0 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

16.92
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.