Activă Plătitor TVA TELEORMAN

DTM GARAGE CONCEPT S.R.L.

CUI
41739788
Reg. Comerț
J2021000379345
Înregistrată
08.10.2019
Sediu social JUD. TELEORMAN, SAT ŢIGĂNEŞTI COM. ŢIGĂNEŞTI, STR. CASTANILOR, NR.15, cod poștal 147420
-23.61
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Teleorman
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 08.10.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
279.911 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
2.617 RON
▼ 69% vs 2024
Capitaluri proprii
4.165 RON
▲ 169% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

069 k138 k207 k275 k344 k2021 · Cifră de afaceri: 123.650 RON2022 · Cifră de afaceri: 344.265 RON2023 · Cifră de afaceri: 314.795 RON2024 · Cifră de afaceri: 273.362 RON2025 · Cifră de afaceri: 279.911 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 4.018 RON2023 · Profit: 4.178 RON2024 · Profit: 8.464 RON2025 · Profit: 2.617 RON2021 · Datorii: 81.356 RON2022 · Datorii: 63.776 RON2023 · Datorii: 102.556 RON2024 · Datorii: 106.313 RON2025 · Datorii: 59.980 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DTM GARAGE CONCEPT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 279.911 RON în 2025, cu un profit net de 2.617 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 279.911 273.362 314.795 344.265 123.650
Profit net 2.617 8.464 4.178 4.018 0
Capitaluri proprii 4.165 1.548 -6.916 -11.094 -15.112
Active totale 12.145 5.861 31.140 52.682 66.244
Datorii totale 59.980 106.313 102.556 63.776 81.356
Număr mediu salariați 1 1 2 1 0

Analiză de risc — insolvență

-23.61
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.