Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

RG SMILE OFFICE S.R.L.

CUI
41733726
Reg. Comerț
J40/13364/2019
Înregistrată
07.10.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. CAREI, NR.1, CAMERA 1, BL.A11, SC.A, ET.4, AP.27
16.75
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 07.10.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
120.105 RON
▲ 22% vs 2024
Profit net
34.493 RON
▲ 160% vs 2024
Capitaluri proprii
34.733 RON
▲ 124% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

024 k48 k72 k96 k120 k2021 · Cifră de afaceri: 93.840 RON2022 · Cifră de afaceri: 95.680 RON2023 · Cifră de afaceri: 90.085 RON2024 · Cifră de afaceri: 98.091 RON2025 · Cifră de afaceri: 120.105 RON2021 · Profit: 48.249 RON2022 · Profit: 51.036 RON2023 · Profit: 23.871 RON2024 · Profit: 13.284 RON2025 · Profit: 34.493 RON2021 · Datorii: 2.750 RON2022 · Datorii: 2.426 RON2023 · Datorii: 4.867 RON2024 · Datorii: 6.872 RON2025 · Datorii: 9.534 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RG SMILE OFFICE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 120.105 RON în 2025, cu un profit net de 34.493 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 120.105 98.091 90.085 95.680 93.840
Profit net 34.493 13.284 23.871 51.036 48.249
Capitaluri proprii 34.733 15.476 24.111 51.276 48.489
Active totale 44.267 22.348 28.978 53.702 51.239
Datorii totale 9.534 6.872 4.867 2.426 2.750
Număr mediu salariați 1 1 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

16.75
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.