Activă ILFOV

CĂMINUL SF. MIHAIL S.R.L.

CUI
41722352
Reg. Comerț
J23/4371/2019
Înregistrată
03.10.2019
Sediu social JUD. ILFOV, SAT VOLUNTARI ORŞ. VOLUNTARI, STR. DRUMUL POTCOAVEI, NR.10, CAMERA 1
-2.55
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8790
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 03.10.2019)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
97.520 RON
▼ 83% vs 2023
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2023
Capitaluri proprii
-22.281 RON
▼ 111% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▼ 86% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0115 k230 k345 k460 k575 k2020 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Cifră de afaceri: 208.400 RON2022 · Cifră de afaceri: 562.440 RON2023 · Cifră de afaceri: 575.280 RON2024 · Cifră de afaceri: 97.520 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 3.698 RON2022 · Profit: 161.273 RON2023 · Profit: 209.942 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 101.927 RON2021 · Datorii: 159.193 RON2022 · Datorii: 162.433 RON2023 · Datorii: 115.003 RON2024 · Datorii: 86.458 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CĂMINUL SF. MIHAIL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 97.520 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 97.520 575.280 562.440 208.400 0
Profit net 0 209.942 161.273 3.698 0
Capitaluri proprii -22.281 211.142 71.475 -89.797 -93.495
Active totale 64.132 325.555 232.772 67.715 6.205
Datorii totale 86.458 115.003 162.433 159.193 101.927
Număr mediu salariați 1 7 7 3 1

Analiză de risc — insolvență

-2.55
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8790).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.