Activă CLUJ

SUDOMET PREST S.R.L.

CUI
41720971
Reg. Comerț
J12/3830/2019
Înregistrată
03.10.2019
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.6-8, ET.I, AP.120, cod poștal 400225
10.57
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 03.10.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
160.666 RON
▼ 39% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
77.243 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

056 k111 k167 k222 k278 k2021 · Cifră de afaceri: 185.796 RON2022 · Cifră de afaceri: 136.600 RON2023 · Cifră de afaceri: 277.600 RON2024 · Cifră de afaceri: 263.650 RON2025 · Cifră de afaceri: 160.666 RON2021 · Profit: 101.240 RON2022 · Profit: 15.906 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 3.589 RON2022 · Datorii: 6.634 RON2023 · Datorii: 10.864 RON2024 · Datorii: 11.628 RON2025 · Datorii: 15.818 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SUDOMET PREST S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 160.666 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 160.666 263.650 277.600 136.600 185.796
Profit net 0 0 0 15.906 101.240
Capitaluri proprii 77.243 81.171 135.002 156.064 140.157
Active totale 93.061 92.799 145.866 162.698 143.746
Datorii totale 15.818 11.628 10.864 6.634 3.589
Număr mediu salariați 1 2 3 2 0

Analiză de risc — insolvență

10.57
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.