Activă VÂLCEA

ARHKNIGHT INSURANCE S.R.L.

CUI
41716083
Reg. Comerț
J2019001121382
Înregistrată
02.10.2019
Sediu social JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. RADU DE LA AFUMAŢI, NR.8-10
4.99
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 02.10.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
654.126 RON
▲ 15% vs 2024
Profit net
271.930 RON
▲ 57% vs 2024
Capitaluri proprii
272.430 RON
▲ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
8
▼ 11% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0199 k398 k597 k796 k995 k2021 · Cifră de afaceri: 929.415 RON2022 · Cifră de afaceri: 994.551 RON2023 · Cifră de afaceri: 703.141 RON2024 · Cifră de afaceri: 567.360 RON2025 · Cifră de afaceri: 654.126 RON2021 · Profit: 790.064 RON2022 · Profit: 784.562 RON2023 · Profit: 292.252 RON2024 · Profit: 173.392 RON2025 · Profit: 271.930 RON2021 · Datorii: 637.598 RON2022 · Datorii: 72.935 RON2023 · Datorii: 275.043 RON2024 · Datorii: 257.811 RON2025 · Datorii: 708.024 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ARHKNIGHT INSURANCE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 654.126 RON în 2025, cu un profit net de 271.930 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 654.126 567.360 703.141 994.551 929.415
Profit net 271.930 173.392 292.252 784.562 790.064
Capitaluri proprii 272.430 223.604 292.452 1.122.722 798.933
Active totale 980.454 481.415 567.495 1.195.657 1.436.531
Datorii totale 708.024 257.811 275.043 72.935 637.598
Număr mediu salariați 8 9 10 11 9

Analiză de risc — insolvență

4.99
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.