Activă CONSTANŢA

PRO MOBIL SPRING S.R.L.

CUI
41707379
Reg. Comerț
J13/3354/2019
Înregistrată
01.10.2019
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. I. C. BRĂTIANU, NR.62, BL.A2, ET.10, AP.41, cod poștal 900263
8.78
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 01.10.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
951 RON
▼ 97% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
10.128 RON
▼ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

014 k28 k42 k56 k71 k2021 · Cifră de afaceri: 54.554 RON2022 · Cifră de afaceri: 23.963 RON2023 · Cifră de afaceri: 70.561 RON2024 · Cifră de afaceri: 36.068 RON2025 · Cifră de afaceri: 951 RON2021 · Profit: 13.555 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 8.765 RON2024 · Profit: 11.033 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 3.578 RON2022 · Datorii: 9.124 RON2023 · Datorii: 6.183 RON2024 · Datorii: 2.424 RON2025 · Datorii: 2.891 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PRO MOBIL SPRING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 951 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 951 36.068 70.561 23.963 54.554
Profit net 0 11.033 8.765 0 13.555
Capitaluri proprii 10.128 11.033 -359 -9.124 8.885
Active totale 13.019 13.457 5.824 0 12.463
Datorii totale 2.891 2.424 6.183 9.124 3.578
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

8.78
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.