Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

VALUL MOV S.R.L.

CUI
41692197
Reg. Comerț
J40/12848/2019
Înregistrată
26.09.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. SLT. DIMA CRISTESCU, NR.9, BL.222, SC.1, ET.7, AP.31, cod poștal 21732
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9003
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 26.09.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
219.472 RON
▼ 26% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
105.139 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

-6 k55 k116 k177 k239 k300 k2021 · Cifră de afaceri: 115.630 RON2022 · Cifră de afaceri: 286.635 RON2023 · Cifră de afaceri: 299.999 RON2024 · Cifră de afaceri: 294.925 RON2025 · Cifră de afaceri: 219.472 RON2021 · Profit: 74.879 RON2022 · Profit: 250.119 RON2023 · Profit: 186.564 RON2024 · Profit: 203.878 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 10.220 RON2022 · Datorii: 38.153 RON2023 · Datorii: 18.951 RON2024 · Datorii: 51.618 RON2025 · Datorii: -6.356 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VALUL MOV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 219.472 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 219.472 294.925 299.999 286.635 115.630
Profit net 0 203.878 186.564 250.119 74.879
Capitaluri proprii 105.139 111.069 186.804 250.359 132.923
Active totale 98.190 162.687 205.755 288.512 143.143
Datorii totale -6.356 51.618 18.951 38.153 10.220
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9003).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.