Activă BRĂILA

DR GRECU MIRELA S.R.L.

CUI
41671780
Reg. Comerț
J09/781/2019
Înregistrată
23.09.2019
Sediu social JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. CAP. C-TIN MUŞAT, NR.1
11.07
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 23.09.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
188.024 RON
▲ 45% vs 2024
Profit net
84.642 RON
▲ 151% vs 2024
Capitaluri proprii
85.152 RON
▲ 630% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

038 k75 k113 k150 k188 k2021 · Cifră de afaceri: 50.112 RON2022 · Cifră de afaceri: 103.350 RON2023 · Cifră de afaceri: 128.886 RON2024 · Cifră de afaceri: 129.680 RON2025 · Cifră de afaceri: 188.024 RON2021 · Profit: 19.734 RON2022 · Profit: 57.803 RON2023 · Profit: 70.133 RON2024 · Profit: 33.763 RON2025 · Profit: 84.642 RON2021 · Datorii: 5.403 RON2022 · Datorii: 70.506 RON2023 · Datorii: 59.218 RON2024 · Datorii: 64.698 RON2025 · Datorii: 60.923 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DR GRECU MIRELA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 188.024 RON în 2025, cu un profit net de 84.642 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 188.024 129.680 128.886 103.350 50.112
Profit net 84.642 33.763 70.133 57.803 19.734
Capitaluri proprii 85.152 11.658 26.895 240 21.746
Active totale 146.075 76.356 86.113 70.746 27.149
Datorii totale 60.923 64.698 59.218 70.506 5.403
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

11.07
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.