Activă ILFOV

MCC EU-FINAUDIT S.R.L.

CUI
41670695
Reg. Comerț
J23/4156/2019
Înregistrată
23.09.2019
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, ŞOS EROU IANCU NICOLAE , NR.69-71, VILA 32A. TARLA A259. PARCELA 13. LOT 32A, cod poștal 77190
19.39
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 23.09.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
217.502 RON
▲ 1% vs 2024
Profit net
97.082 RON
▼ 5% vs 2024
Capitaluri proprii
80.236 RON
▼ 21% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

044 k87 k131 k174 k218 k2021 · Cifră de afaceri: 183.086 RON2022 · Cifră de afaceri: 208.793 RON2023 · Cifră de afaceri: 217.947 RON2024 · Cifră de afaceri: 214.910 RON2025 · Cifră de afaceri: 217.502 RON2021 · Profit: 126.047 RON2022 · Profit: 114.482 RON2023 · Profit: 115.512 RON2024 · Profit: 102.417 RON2025 · Profit: 97.082 RON2021 · Datorii: 7.939 RON2022 · Datorii: 19.483 RON2023 · Datorii: 12.280 RON2024 · Datorii: 17.881 RON2025 · Datorii: 20.271 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MCC EU-FINAUDIT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 217.502 RON în 2025, cu un profit net de 97.082 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 217.502 214.910 217.947 208.793 183.086
Profit net 97.082 102.417 115.512 114.482 126.047
Capitaluri proprii 80.236 101.970 115.752 114.722 126.287
Active totale 96.402 115.289 123.396 129.527 129.565
Datorii totale 20.271 17.881 12.280 19.483 7.939
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

19.39
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.