Activă Plătitor TVA PRAHOVA

DIMCONS CLEANER S.R.L.

CUI
41667878
Reg. Comerț
J2019002833293
Înregistrată
20.09.2019
Sediu social JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. TRIBUNEI, NR.8, BL.18H1, ET.3, AP.15, cod poștal 100317
22.84
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 20.09.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
346.000 RON
▼ 13% vs 2024
Profit net
93.296 RON
▼ 6% vs 2024
Capitaluri proprii
93.538 RON
▼ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▼ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

080 k160 k240 k320 k400 k2021 · Cifră de afaceri: 238.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 294.488 RON2023 · Cifră de afaceri: 312.226 RON2024 · Cifră de afaceri: 399.720 RON2025 · Cifră de afaceri: 346.000 RON2021 · Profit: 24.762 RON2022 · Profit: 72.322 RON2023 · Profit: 75.774 RON2024 · Profit: 99.128 RON2025 · Profit: 93.296 RON2021 · Datorii: 27.619 RON2022 · Datorii: 21.405 RON2023 · Datorii: 24.980 RON2024 · Datorii: 45.622 RON2025 · Datorii: 11.973 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DIMCONS CLEANER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 346.000 RON în 2025, cu un profit net de 93.296 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 346.000 399.720 312.226 294.488 238.000
Profit net 93.296 99.128 75.774 72.322 24.762
Capitaluri proprii 93.538 99.757 76.403 72.950 29.629
Active totale 105.511 145.379 101.383 94.355 57.248
Datorii totale 11.973 45.622 24.980 21.405 27.619
Număr mediu salariați 4 5 5 6 6

Analiză de risc — insolvență

22.84
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.