Activă Plătitor TVA IALOMIŢA

NESTI ANNES TRANS S.R.L.

CUI
41666074
Reg. Comerț
J2019000629216
Înregistrată
20.09.2019
Sediu social JUD. IALOMIŢA, SAT ALEXENI COM. ALEXENI, STR. PRIMĂRIEI, NR.35, cod poștal 927015
0.72
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Urziceni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 20.09.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
150.906 RON
▼ 58% vs 2024
Profit net
1.515 RON
▼ 95% vs 2024
Capitaluri proprii
32.973 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0238 k476 k714 k952 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.185.742 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.189.838 RON2023 · Cifră de afaceri: 858.806 RON2024 · Cifră de afaceri: 356.864 RON2025 · Cifră de afaceri: 150.906 RON2021 · Profit: 452.762 RON2022 · Profit: 82.804 RON2023 · Profit: 43.650 RON2024 · Profit: 31.217 RON2025 · Profit: 1.515 RON2021 · Datorii: 151.480 RON2022 · Datorii: 439.776 RON2023 · Datorii: 641.918 RON2024 · Datorii: 492.639 RON2025 · Datorii: 340.816 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NESTI ANNES TRANS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 150.906 RON în 2025, cu un profit net de 1.515 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 150.906 356.864 858.806 1.189.838 1.185.742
Profit net 1.515 31.217 43.650 82.804 452.762
Capitaluri proprii 32.973 31.458 126.694 247.275 453.792
Active totale 373.789 524.097 768.612 687.051 605.272
Datorii totale 340.816 492.639 641.918 439.776 151.480
Număr mediu salariați 1 1 3 5 5

Analiză de risc — insolvență

0.72
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.