Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

LIONE MEDICAL CENTER S.R.L.

CUI
41629726
Reg. Comerț
J40/12045/2019
Înregistrată
11.09.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. DUMITRU ZOSIMMA, NR.61, cod poștal 11535
-65.41
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 11.09.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
72.950 RON
▲ 30% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-15.564 RON
▼ 30% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

015 k29 k44 k58 k73 k2021 · Cifră de afaceri: 32.410 RON2022 · Cifră de afaceri: 48.750 RON2023 · Cifră de afaceri: 33.680 RON2024 · Cifră de afaceri: 56.250 RON2025 · Cifră de afaceri: 72.950 RON2021 · Profit: 9.838 RON2022 · Profit: 13.337 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 11.033 RON2022 · Datorii: 14.322 RON2023 · Datorii: 16.276 RON2024 · Datorii: 13.048 RON2025 · Datorii: 17.148 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LIONE MEDICAL CENTER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 72.950 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 72.950 56.250 33.680 48.750 32.410
Profit net 0 0 0 13.337 9.838
Capitaluri proprii -15.564 -11.941 -6.520 14.767 1.471
Active totale 1.584 1.107 9.418 29.089 12.504
Datorii totale 17.148 13.048 16.276 14.322 11.033
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-65.41
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.