Activă Plătitor TVA SATU MARE

MERGE PAGE CE7 S.R.L.

CUI
41629378
Reg. Comerț
J30/978/2019
Înregistrată
11.09.2019
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. ARINULUI, NR.4, BL.12, AP.33, cod poștal 440186
15.54
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6201
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 11.09.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
268.610 RON
▼ 20% vs 2024
Profit net
188.652 RON
▼ 24% vs 2024
Capitaluri proprii
188.852 RON
▼ 24% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

067 k135 k202 k270 k337 k2021 · Cifră de afaceri: 199.280 RON2022 · Cifră de afaceri: 96.867 RON2023 · Cifră de afaceri: 274.043 RON2024 · Cifră de afaceri: 337.423 RON2025 · Cifră de afaceri: 268.610 RON2021 · Profit: 131.205 RON2022 · Profit: 73.435 RON2023 · Profit: 156.275 RON2024 · Profit: 249.745 RON2025 · Profit: 188.652 RON2021 · Datorii: 10.678 RON2022 · Datorii: 13.384 RON2023 · Datorii: 12.065 RON2024 · Datorii: 23.584 RON2025 · Datorii: 63.015 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MERGE PAGE CE7 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 268.610 RON în 2025, cu un profit net de 188.652 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 268.610 337.423 274.043 96.867 199.280
Profit net 188.652 249.745 156.275 73.435 131.205
Capitaluri proprii 188.852 249.945 361.121 255.331 181.896
Active totale 251.867 273.529 373.186 268.715 192.574
Datorii totale 63.015 23.584 12.065 13.384 10.678
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

15.54
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6201).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.