Activă SĂLAJ

MIRCEA LOREDAN S.R.L.

CUI
41604276
Reg. Comerț
J2019000878313
Înregistrată
05.09.2019
Sediu social JUD. SĂLAJ, ORŞ. JIBOU, STR. LĂUTARILOR, NR.5, cod poștal 455200
0.97
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Jibou
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 05.09.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
188.847 RON
▲ 43% vs 2024
Profit net
5.458 RON
▼ 79% vs 2024
Capitaluri proprii
88.275 RON
▲ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0135 k270 k405 k540 k675 k2021 · Cifră de afaceri: 37.155 RON2022 · Cifră de afaceri: 79.993 RON2023 · Cifră de afaceri: 65.589 RON2024 · Cifră de afaceri: 131.604 RON2025 · Cifră de afaceri: 188.847 RON2021 · Profit: 4.999 RON2022 · Profit: 12.774 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 26.270 RON2025 · Profit: 5.458 RON2021 · Datorii: 202.456 RON2022 · Datorii: 389.315 RON2023 · Datorii: 582.520 RON2024 · Datorii: 675.051 RON2025 · Datorii: 671.416 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MIRCEA LOREDAN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 188.847 RON în 2025, cu un profit net de 5.458 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 188.847 131.604 65.589 79.993 37.155
Profit net 5.458 26.270 0 12.774 4.999
Capitaluri proprii 88.275 82.817 56.547 67.484 54.711
Active totale 759.691 757.868 639.067 456.799 257.167
Datorii totale 671.416 675.051 582.520 389.315 202.456
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

0.97
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.