Activă GORJ

BARAC PEDRO FRIZERUL S.R.L.

CUI
41574361
Reg. Comerț
J2019001092187
Înregistrată
29.08.2019
Sediu social JUD. GORJ, SAT COROBĂI COM. DRĂGOTEŞTI, NR.500, CAMERA 2, cod poștal 217221
-164.15
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Motru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 29.08.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
69.280 RON
▲ 106% vs 2024
Profit net
593 RON
Capitaluri proprii
-168.019 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

035 k70 k105 k140 k175 k2021 · Cifră de afaceri: 77.115 RON2022 · Cifră de afaceri: 169.230 RON2023 · Cifră de afaceri: 75.205 RON2024 · Cifră de afaceri: 33.620 RON2025 · Cifră de afaceri: 69.280 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 53.757 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 593 RON2021 · Datorii: 5.104 RON2022 · Datorii: 11.850 RON2023 · Datorii: 69.326 RON2024 · Datorii: 170.961 RON2025 · Datorii: 174.739 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BARAC PEDRO FRIZERUL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 69.280 RON în 2025, cu un profit net de 593 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 69.280 33.620 75.205 169.230 77.115
Profit net 593 0 0 53.757 0
Capitaluri proprii -168.019 -168.813 -41.851 59.414 36.256
Active totale 6.720 2.148 27.475 71.264 41.360
Datorii totale 174.739 170.961 69.326 11.850 5.104
Număr mediu salariați 2 3 3 3 2

Analiză de risc — insolvență

-164.15
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.