Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

NUTRITIE FARA BARIERE S.R.L.

CUI
41572930
Reg. Comerț
J40/11376/2019
Înregistrată
28.08.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, DRUMUL TABEREI, NR.50, BL.GII4, SC.1, ET.8, AP.54, cod poștal 61393
5.06
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 28.08.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
15.000 RON
▼ 86% vs 2024
Profit net
7.750 RON
▼ 91% vs 2024
Capitaluri proprii
7.950 RON
▼ 91% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

022 k44 k66 k88 k110 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 49.417 RON2024 · Cifră de afaceri: 110.063 RON2025 · Cifră de afaceri: 15.000 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 39.112 RON2024 · Profit: 88.480 RON2025 · Profit: 7.750 RON2021 · Datorii: 6.224 RON2022 · Datorii: 4.822 RON2023 · Datorii: 16.850 RON2024 · Datorii: 29.594 RON2025 · Datorii: 19.957 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NUTRITIE FARA BARIERE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 15.000 RON în 2025, cu un profit net de 7.750 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 15.000 110.063 49.417 0 0
Profit net 7.750 88.480 39.112 0 0
Capitaluri proprii 7.950 88.680 34.290 -4.822 -4.003
Active totale 27.907 118.274 51.140 0 2.221
Datorii totale 19.957 29.594 16.850 4.822 6.224
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

5.06
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.