Activă Plătitor TVA ILFOV

VANILLA EXPRESS S.R.L.

CUI
41566288
Reg. Comerț
J23/3778/2019
Înregistrată
27.08.2019
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. POET ANDREI MUREŞANU, NR.12, CAMERA NR.2, cod poștal 77190
-9.73
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 27.08.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
346.334 RON
▲ 7% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-152.332 RON
▼ 11% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

077 k155 k232 k310 k387 k2021 · Cifră de afaceri: 54.880 RON2022 · Cifră de afaceri: 119.879 RON2023 · Cifră de afaceri: 240.673 RON2024 · Cifră de afaceri: 323.420 RON2025 · Cifră de afaceri: 346.334 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 14.468 RON2024 · Profit: 31.115 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 264.819 RON2022 · Datorii: 386.996 RON2023 · Datorii: 353.976 RON2024 · Datorii: 352.334 RON2025 · Datorii: 353.147 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VANILLA EXPRESS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 346.334 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 346.334 323.420 240.673 119.879 54.880
Profit net 0 31.115 14.468 0 0
Capitaluri proprii -152.332 -136.934 -168.049 -182.517 -135.150
Active totale 146.316 163.428 134.368 153.486 81.005
Datorii totale 353.147 352.334 353.976 386.996 264.819
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-9.73
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.