Activă CONSTANŢA

SAKE SKY S.R.L.

CUI
41547278
Reg. Comerț
J2019003012136
Înregistrată
22.08.2019
Sediu social JUD. CONSTANŢA, SAT CUMPĂNA COM. CUMPĂNA, STR. FLORILOR, NR.83, CAMERA NR.2
30.22
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 22.08.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
137.733 RON
▲ 24% vs 2024
Profit net
78.485 RON
▲ 129% vs 2024
Capitaluri proprii
85.114 RON
▼ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

028 k55 k83 k110 k138 k2021 · Cifră de afaceri: 36.850 RON2022 · Cifră de afaceri: 75.025 RON2023 · Cifră de afaceri: 46.680 RON2024 · Cifră de afaceri: 111.150 RON2025 · Cifră de afaceri: 137.733 RON2021 · Profit: 26.838 RON2022 · Profit: 63.936 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 34.227 RON2025 · Profit: 78.485 RON2021 · Datorii: 4.370 RON2022 · Datorii: 53.966 RON2023 · Datorii: 1.559 RON2024 · Datorii: 1.623 RON2025 · Datorii: 5.780 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SAKE SKY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 137.733 RON în 2025, cu un profit net de 78.485 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 137.733 111.150 46.680 75.025 36.850
Profit net 78.485 34.227 0 63.936 26.838
Capitaluri proprii 85.114 92.448 58.221 64.176 48.189
Active totale 90.894 94.071 59.780 118.142 52.559
Datorii totale 5.780 1.623 1.559 53.966 4.370
Număr mediu salariați 0 0 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

30.22
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.