Activă Plătitor TVA ARGEŞ

REBI RAISA CONCEPT S.R.L.

CUI
41539585
Reg. Comerț
J2019002109031
Înregistrată
21.08.2019
Sediu social JUD. ARGEŞ, ORŞ. TOPOLOVENI, STR. NICOLAE IONESCU, NR.1, BL.DEX1, ET.1, AP.15
8.68
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Topoloveni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8299
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 21.08.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.144.187 RON
▲ 37% vs 2024
Profit net
225.922 RON
▼ 8% vs 2024
Capitaluri proprii
226.401 RON
▼ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
12
▲ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0229 k458 k687 k915 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 389.923 RON2022 · Cifră de afaceri: 436.692 RON2023 · Cifră de afaceri: 503.745 RON2024 · Cifră de afaceri: 837.177 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.144.187 RON2021 · Profit: 152.559 RON2022 · Profit: 167.607 RON2023 · Profit: 143.623 RON2024 · Profit: 245.325 RON2025 · Profit: 225.922 RON2021 · Datorii: 77.351 RON2022 · Datorii: 180.735 RON2023 · Datorii: 172.516 RON2024 · Datorii: 171.141 RON2025 · Datorii: 256.295 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

REBI RAISA CONCEPT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.144.187 RON în 2025, cu un profit net de 225.922 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.144.187 837.177 503.745 436.692 389.923
Profit net 225.922 245.325 143.623 167.607 152.559
Capitaluri proprii 226.401 245.579 143.875 168.412 254.805
Active totale 482.696 416.720 316.391 349.147 332.156
Datorii totale 256.295 171.141 172.516 180.735 77.351
Număr mediu salariați 12 9 6 6 6

Analiză de risc — insolvență

8.68
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8299).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.