Activă Plătitor TVA CĂLĂRAŞI

EVEEA MARIA S.R.L.

CUI
41535621
Reg. Comerț
J51/712/2019
Înregistrată
20.08.2019
Sediu social JUD. CĂLĂRAŞI, SAT CURCANI COM. CURCANI, STR. ŞOSEAUA OLTENIŢEI, NR.14, cod poștal 917040
-6.79
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Olteniţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 20.08.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
265.999 RON
▲ 22% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-236.997 RON
▼ 21% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

097 k194 k291 k388 k485 k2021 · Cifră de afaceri: 361.127 RON2022 · Cifră de afaceri: 45.731 RON2023 · Cifră de afaceri: 340.546 RON2024 · Cifră de afaceri: 218.641 RON2025 · Cifră de afaceri: 265.999 RON2021 · Profit: 277.738 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 21.274 RON2022 · Datorii: 101.792 RON2023 · Datorii: 252.074 RON2024 · Datorii: 356.649 RON2025 · Datorii: 484.869 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EVEEA MARIA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 265.999 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 265.999 218.641 340.546 45.731 361.127
Profit net 0 0 0 0 277.738
Capitaluri proprii -236.997 -196.366 -54.121 6.835 343.193
Active totale 247.872 160.283 197.953 108.627 364.467
Datorii totale 484.869 356.649 252.074 101.792 21.274
Număr mediu salariați 1 1 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

-6.79
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.