Activă Plătitor TVA ALBA

B-BUILD ENTERPRISE S.R.L.

CUI
41524878
Reg. Comerț
J01/1455/2019
Înregistrată
14.08.2019
Sediu social JUD. ALBA, SAT CETATEA DE BALTA COM. CETATEA DE BALTA, STR. CETĂŢII, NR.31, cod poștal 517235
63.34
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Blaj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 14.08.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
857.562 RON
▼ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0274 k548 k822 k1,1 mil1,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 139.174 RON2022 · Cifră de afaceri: 690.699 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.369.200 RON2024 · Cifră de afaceri: 244.503 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 90.762 RON2022 · Profit: 478.576 RON2023 · Profit: 796.619 RON2024 · Profit: 23.611 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 717.899 RON2022 · Datorii: 724.290 RON2023 · Datorii: 316.724 RON2024 · Datorii: 35.910 RON2025 · Datorii: 15.826 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

B-BUILD ENTERPRISE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 244.503 1.369.200 690.699 139.174
Profit net 0 23.611 796.619 478.576 90.762
Capitaluri proprii 857.562 969.348 1.270.736 724.117 245.541
Active totale 873.388 1.005.258 1.587.460 1.448.407 963.440
Datorii totale 15.826 35.910 316.724 724.290 717.899
Număr mediu salariați 1 1 1 2 0

Analiză de risc — insolvență

63.34
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.