Activă ILFOV

BĂNEŞ CONSULTING S.R.L.

CUI
41503697
Reg. Comerț
J23/3496/2019
Înregistrată
08.08.2019
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. EROU CHIVU DUMITRU , NR.14, BIROUL 1, cod poștal 77190
84.17
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6831
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 08.08.2019)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
13.100 RON
▼ 74% vs 2022
Profit net
9.586 RON
▼ 75% vs 2022
Capitaluri proprii
216.994 RON
▲ 5% vs 2022
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

021 k42 k62 k83 k104 k2019 · Cifră de afaceri: 39.947 RON2020 · Cifră de afaceri: 97.352 RON2021 · Cifră de afaceri: 103.885 RON2022 · Cifră de afaceri: 49.665 RON2023 · Cifră de afaceri: 13.100 RON2019 · Profit: 33.145 RON2020 · Profit: 84.177 RON2021 · Profit: 84.268 RON2022 · Profit: 38.763 RON2023 · Profit: 9.586 RON2019 · Datorii: 1.504 RON2020 · Datorii: 764 RON2021 · Datorii: 1.925 RON2022 · Datorii: 1.989 RON2023 · Datorii: 2.949 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BĂNEŞ CONSULTING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 13.100 RON în 2023, cu un profit net de 9.586 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 13.100 49.665 103.885 97.352 39.947
Profit net 9.586 38.763 84.268 84.177 33.145
Capitaluri proprii 216.994 207.408 168.645 84.377 33.345
Active totale 219.943 209.397 170.570 85.141 34.849
Datorii totale 2.949 1.989 1.925 764 1.504
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

84.17
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6831).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.