Activă HUNEDOARA

LEONTE SPRINT CONSTRUCT S.R.L.

CUI
41500089
Reg. Comerț
J20/1285/2019
Înregistrată
08.08.2019
Sediu social JUD. HUNEDOARA, SAT GHELARI COM. GHELARI, STR. MUNCII, NR.3, BL.3, SC.A, ET.1, AP.7, cod poștal 337240
-28.09
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 08.08.2019)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-14.301 RON
▼ 224% vs 2022
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

018 k35 k53 k70 k88 k2019 · Cifră de afaceri: 0 RON2020 · Cifră de afaceri: 1.555 RON2021 · Cifră de afaceri: 420 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2019 · Profit: 87.535 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 2.371 RON2020 · Datorii: 4.970 RON2021 · Datorii: 14.133 RON2022 · Datorii: 15.420 RON2023 · Datorii: 17.745 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LEONTE SPRINT CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 0 0 420 1.555 0
Profit net 0 0 0 0 87.535
Capitaluri proprii -14.301 11.560 32.873 61.444 87.735
Active totale 3.444 26.980 47.006 66.414 103.859
Datorii totale 17.745 15.420 14.133 4.970 2.371
Număr mediu salariați 0 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-28.09
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.