Activă CLUJ

LOS BARBEROS S.R.L.

CUI
41490180
Reg. Comerț
J2019003121126
Înregistrată
06.08.2019
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. SOBARILOR, NR.38A, SPATIU COMERCIAL 8, SC.B, ET.PARTER, cod poștal 400270
10.50
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 06.08.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
60.295 RON
▼ 18% vs 2024
Profit net
3.679 RON
▼ 85% vs 2024
Capitaluri proprii
21.018 RON
▼ 14% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

015 k29 k44 k58 k73 k2021 · Cifră de afaceri: 39.284 RON2022 · Cifră de afaceri: 32.385 RON2023 · Cifră de afaceri: 21.525 RON2024 · Cifră de afaceri: 73.091 RON2025 · Cifră de afaceri: 60.295 RON2021 · Profit: 58.447 RON2022 · Profit: 24.340 RON2023 · Profit: 567 RON2024 · Profit: 24.788 RON2025 · Profit: 3.679 RON2021 · Datorii: 5.185 RON2022 · Datorii: 753 RON2023 · Datorii: 453 RON2024 · Datorii: 22.767 RON2025 · Datorii: 5.598 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LOS BARBEROS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 60.295 RON în 2025, cu un profit net de 3.679 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 60.295 73.091 21.525 32.385 39.284
Profit net 3.679 24.788 567 24.340 58.447
Capitaluri proprii 21.018 24.577 35.453 100.103 75.764
Active totale 26.616 32.344 35.906 100.856 80.949
Datorii totale 5.598 22.767 453 753 5.185
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

10.50
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.