Activă CONSTANŢA

PRO DYVA STYLING SALON S.R.L.

CUI
41470271
Reg. Comerț
J2019002810131
Înregistrată
01.08.2019
Sediu social JUD. CONSTANŢA, ORŞ. HÂRŞOVA, STR. AMURGULUI, NR.36, cod poștal 905400
-62.84
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Hârşova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 01.08.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.947 RON
▲ 204% vs 2024
Profit net
138 RON
Capitaluri proprii
-20.523 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

07 k14 k21 k28 k35 k2021 · Cifră de afaceri: 35.207 RON2022 · Cifră de afaceri: 11.797 RON2023 · Cifră de afaceri: 5.720 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.300 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.947 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 620 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 138 RON2021 · Datorii: 21.527 RON2022 · Datorii: 21.776 RON2023 · Datorii: 19.702 RON2024 · Datorii: 21.615 RON2025 · Datorii: 22.676 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PRO DYVA STYLING SALON S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 3.947 RON în 2025, cu un profit net de 138 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.947 1.300 5.720 11.797 35.207
Profit net 138 0 0 620 0
Capitaluri proprii -20.523 -20.661 -9.454 -8.173 -8.792
Active totale 2.153 954 10.509 14.907 15.520
Datorii totale 22.676 21.615 19.702 21.776 21.527
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

-62.84
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.