Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

RUXANDRA SMILE SOLUTION S.R.L.

CUI
41469960
Reg. Comerț
J40/10084/2019
Înregistrată
01.08.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. HOREI, NR.30A, CAMERA 1, ET.1, AP.1
3.66
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 01.08.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
133.823 RON
▼ 31% vs 2024
Profit net
7.560 RON
▼ 88% vs 2024
Capitaluri proprii
7.760 RON
▼ 88% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

039 k78 k117 k155 k194 k2021 · Cifră de afaceri: 74.209 RON2022 · Cifră de afaceri: 113.212 RON2023 · Cifră de afaceri: 154.989 RON2024 · Cifră de afaceri: 194.221 RON2025 · Cifră de afaceri: 133.823 RON2021 · Profit: 55.135 RON2022 · Profit: 67.056 RON2023 · Profit: 69.460 RON2024 · Profit: 65.511 RON2025 · Profit: 7.560 RON2021 · Datorii: 977 RON2022 · Datorii: 4.747 RON2023 · Datorii: 15.983 RON2024 · Datorii: 68.509 RON2025 · Datorii: 29.295 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RUXANDRA SMILE SOLUTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 133.823 RON în 2025, cu un profit net de 7.560 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 133.823 194.221 154.989 113.212 74.209
Profit net 7.560 65.511 69.460 67.056 55.135
Capitaluri proprii 7.760 65.711 212.230 205.269 138.214
Active totale 36.785 133.960 228.213 210.016 139.191
Datorii totale 29.295 68.509 15.983 4.747 977
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

3.66
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.