Activă SATU MARE

TAP2 MAP GROUP S.R.L.

CUI
41469480
Reg. Comerț
J30/849/2019
Înregistrată
31.07.2019
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. CAREI, BLD. 25 OCTOMBRIE, NR.19, AP.40, cod poștal 445100
-0.74
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Carei
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6202
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 31.07.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-23.875 RON
▼ 244% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

053 k106 k159 k212 k265 k2021 · Cifră de afaceri: 25.567 RON2022 · Cifră de afaceri: 28.166 RON2023 · Cifră de afaceri: 14.646 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.204 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 18.689 RON2022 · Profit: 19.242 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 124.893 RON2022 · Datorii: 181.773 RON2023 · Datorii: 242.618 RON2024 · Datorii: 240.064 RON2025 · Datorii: 265.408 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TAP2 MAP GROUP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 4.204 14.646 28.166 25.567
Profit net 0 0 0 19.242 18.689
Capitaluri proprii -23.875 16.616 30.879 38.341 19.099
Active totale 241.533 256.680 273.497 219.411 143.992
Datorii totale 265.408 240.064 242.618 181.773 124.893
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-0.74
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6202).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.