Activă Plătitor TVA BACĂU

PSA 13 AUTO S.R.L.

CUI
41467578
Reg. Comerț
J04/1353/2019
Înregistrată
31.07.2019
Sediu social JUD. BACĂU, MUN. MOINEŞTI, STR. ZORILOR, BL.14Z, SC.A, ET.4, AP.13, cod poștal 605400
6.02
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Moineşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4532
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 31.07.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.288.606 RON
▼ 20% vs 2024
Profit net
70.177 RON
▼ 40% vs 2024
Capitaluri proprii
70.965 RON
▼ 39% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0341 k683 k1,0 mil1,4 mil1,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.496.401 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.544.540 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.706.680 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.606.269 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.288.606 RON2021 · Profit: 159.524 RON2022 · Profit: 123.665 RON2023 · Profit: 152.531 RON2024 · Profit: 116.463 RON2025 · Profit: 70.177 RON2021 · Datorii: 106.427 RON2022 · Datorii: 133.759 RON2023 · Datorii: 146.622 RON2024 · Datorii: 135.698 RON2025 · Datorii: 141.273 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PSA 13 AUTO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.288.606 RON în 2025, cu un profit net de 70.177 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.288.606 1.606.269 1.706.680 1.544.540 1.496.401
Profit net 70.177 116.463 152.531 123.665 159.524
Capitaluri proprii 70.965 116.963 152.771 123.905 159.724
Active totale 212.238 252.661 299.393 257.664 266.151
Datorii totale 141.273 135.698 146.622 133.759 106.427
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

6.02
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4532).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.