Activă ILFOV

AMD SERVICE SANITARE S.R.L.

CUI
41463290
Reg. Comerț
J2019003373237
Înregistrată
30.07.2019
Sediu social JUD. ILFOV, SAT VIDRA COM. VIDRA, STR. CRINULUI, NR.7, TARLA 26. PARCELA 373/2. PARTER. CAMERA NR. 1, cod poștal 77185
-14.28
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 30.07.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
80.928 RON
▼ 30% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-3.210 RON
▼ 117% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

023 k46 k69 k92 k115 k2021 · Cifră de afaceri: 80.721 RON2022 · Cifră de afaceri: 83.792 RON2023 · Cifră de afaceri: 99.894 RON2024 · Cifră de afaceri: 114.887 RON2025 · Cifră de afaceri: 80.928 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 12.053 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 25.016 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 5.310 RON2022 · Datorii: 3.219 RON2023 · Datorii: 14.224 RON2024 · Datorii: 5.198 RON2025 · Datorii: 4.761 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AMD SERVICE SANITARE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 80.928 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 80.928 114.887 99.894 83.792 80.721
Profit net 0 25.016 0 12.053 0
Capitaluri proprii -3.210 19.331 -5.685 7.894 -4.159
Active totale 1.551 24.529 8.539 11.113 1.151
Datorii totale 4.761 5.198 14.224 3.219 5.310
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-14.28
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.