Activă Plătitor TVA SATU MARE

VERUM SOLUTIONS S.R.L.

CUI
41462805
Reg. Comerț
J30/841/2019
Înregistrată
30.07.2019
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, ALEEA POSTĂVARU, NR.6, BL.15, SC.A, ET.1, AP.8, cod poștal 440234
27.61
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6201
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 30.07.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
491.912 RON
▼ 18% vs 2024
Profit net
410.080 RON
▼ 19% vs 2024
Capitaluri proprii
410.320 RON
▼ 33% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0124 k248 k372 k496 k620 k2021 · Cifră de afaceri: 386.396 RON2022 · Cifră de afaceri: 344.688 RON2023 · Cifră de afaceri: 544.762 RON2024 · Cifră de afaceri: 603.110 RON2025 · Cifră de afaceri: 491.912 RON2021 · Profit: 359.206 RON2022 · Profit: 304.121 RON2023 · Profit: 473.778 RON2024 · Profit: 507.006 RON2025 · Profit: 410.080 RON2021 · Datorii: 9.326 RON2022 · Datorii: 358.658 RON2023 · Datorii: 315.424 RON2024 · Datorii: 619.670 RON2025 · Datorii: 34.840 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VERUM SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 491.912 RON în 2025, cu un profit net de 410.080 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 491.912 603.110 544.762 344.688 386.396
Profit net 410.080 507.006 473.778 304.121 359.206
Capitaluri proprii 410.320 614.687 569.638 304.361 359.446
Active totale 445.160 1.234.357 885.062 663.019 368.772
Datorii totale 34.840 619.670 315.424 358.658 9.326
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

27.61
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6201).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.