Activă Plătitor TVA ILFOV

NEIRA MANAGEMENT S.R.L.

CUI
41443730
Reg. Comerț
J2019003290235
Înregistrată
25.07.2019
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, DRM. ODĂII, NR.24K, PARTER, cod poștal 75100
3.18
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 25.07.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
753.091 RON
▼ 7% vs 2024
Profit net
28.070 RON
▲ 105% vs 2024
Capitaluri proprii
519.607 RON
▲ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0277 k555 k832 k1,1 mil1,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 829.060 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.248.639 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.386.609 RON2024 · Cifră de afaceri: 805.791 RON2025 · Cifră de afaceri: 753.091 RON2021 · Profit: 303.195 RON2022 · Profit: 250.937 RON2023 · Profit: 184.496 RON2024 · Profit: 13.672 RON2025 · Profit: 28.070 RON2021 · Datorii: 35.887 RON2022 · Datorii: 151.042 RON2023 · Datorii: 32.254 RON2024 · Datorii: 114.853 RON2025 · Datorii: 912.026 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NEIRA MANAGEMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 753.091 RON în 2025, cu un profit net de 28.070 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 753.091 805.791 1.386.609 1.248.639 829.060
Profit net 28.070 13.672 184.496 250.937 303.195
Capitaluri proprii 519.607 491.536 512.901 328.405 272.456
Active totale 1.431.937 604.890 549.582 486.622 307.767
Datorii totale 912.026 114.853 32.254 151.042 35.887
Număr mediu salariați 2 3 3 2 1

Analiză de risc — insolvență

3.18
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.