Activă Plătitor TVA GIURGIU

ADCON NED CONSTRUCT S.R.L.

CUI
41429230
Reg. Comerț
J52/874/2019
Înregistrată
23.07.2019
Sediu social JUD. GIURGIU, SAT CARTOJANI COM. ROATA DE JOS, STR. ABATORULUI, NR.10, CAMERA 1, cod poștal 87196
19.23
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 23.07.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.015.561 RON
▲ 41% vs 2024
Profit net
333.402 RON
▲ 316% vs 2024
Capitaluri proprii
337.535 RON
▲ 258% vs 2024
Număr mediu angajați
7
▲ 17% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0203 k406 k609 k812 k1,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 308.750 RON2024 · Cifră de afaceri: 719.695 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.015.561 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 12.724 RON2024 · Profit: 80.201 RON2025 · Profit: 333.402 RON2021 · Datorii: 130 RON2022 · Datorii: 130 RON2023 · Datorii: 11.211 RON2024 · Datorii: 70.585 RON2025 · Datorii: 65.102 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ADCON NED CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.015.561 RON în 2025, cu un profit net de 333.402 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.015.561 719.695 308.750 0 0
Profit net 333.402 80.201 12.724 0 0
Capitaluri proprii 337.535 94.411 43.341 75.618 75.918
Active totale 401.447 164.929 54.552 75.748 76.048
Datorii totale 65.102 70.585 11.211 130 130
Număr mediu salariați 7 6 2 0 0

Analiză de risc — insolvență

19.23
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.