Activă GALAŢI

GENIRA TYRES S.R.L.

CUI
41426497
Reg. Comerț
J17/1392/2019
Înregistrată
22.07.2019
Sediu social JUD. GALAŢI, SAT ŞENDRENI COM. ŞENDRENI, STR PRINCIPALĂ, NR.41, cod poștal 807290
42.72
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 22.07.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
33.492 RON
▲ 21% vs 2024
Profit net
17.221 RON
▲ 358% vs 2024
Capitaluri proprii
25.704 RON
▲ 39% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

011 k22 k33 k44 k55 k2021 · Cifră de afaceri: 55.494 RON2022 · Cifră de afaceri: 52.458 RON2023 · Cifră de afaceri: 53.018 RON2024 · Cifră de afaceri: 27.605 RON2025 · Cifră de afaceri: 33.492 RON2021 · Profit: 18.088 RON2022 · Profit: 6.916 RON2023 · Profit: 14.517 RON2024 · Profit: 3.756 RON2025 · Profit: 17.221 RON2021 · Datorii: 19.459 RON2022 · Datorii: 67 RON2023 · Datorii: 4.045 RON2024 · Datorii: 482 RON2025 · Datorii: 902 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GENIRA TYRES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 33.492 RON în 2025, cu un profit net de 17.221 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 33.492 27.605 53.018 52.458 55.494
Profit net 17.221 3.756 14.517 6.916 18.088
Capitaluri proprii 25.704 18.483 14.727 30.923 24.007
Active totale 26.606 18.965 18.772 30.990 43.466
Datorii totale 902 482 4.045 67 19.459
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

42.72
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.